Український університет вперше потрапив до світового рейтингу працевлаштування

Київський університет імені Тараса Шевченка вперше потрапив до світового рейтингу працевлаштування випускників. Про це повідомляє Національний Промисловий Портал, з посиланням на TOPUNIVERSITIES.

Компанія QS Quacquarelli Symonds випустила новий рейтинг університетів світу за якістю працевлаштування випускників, у який потрапив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Університет зайняв в рейтингу позицію в межах від 301-500 місця. Компанія QS вперше опублікувала рейтинг працевлаштування в 2016 році, і до цього українські вищі навчальні заклади в ньому представлені не були.

Лідером рейтингу по працевлаштуванню випускників став Массачусетський технологічний інститут. Другу сходинку посів Стенфордський університет, а замикає трійку лідерів Університет Каліфорнії (Лос-Анджелес). На четвертому та п’ятому рядках опинилися Гарвардський університет та Університет Сіднея.

Також, експерти оновили рейтинг 1000 кращих університетів світу-2019 за версією The QS World University Rankings. У рейтинг кращих вузів світу як і в рейтингу-2018, цього разу пройшли також шість українських університетів.

Харківський національний університет імені Каразіна зайняв 481 місце. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 531-540 місце. Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” – 601-650 місце, а Національний технічний університет “Харківський політехнічний університет”, зберіг свої позиції на 701-750 місці. Також, в рейтинг увійшли Сумський державний університет і Львівський національний політехнічний університет, вони виявилися на 751-800 місці.

Кращим навчальним закладом світу-2019 в черговий раз був визнаний Массачусетський технологічний інститут. За ним йде Стенфордський університет, а замикає трійку лідерів Гарвардський університет.