Українці читають: Книжковий Арсенал триває у Києві (фото, оновлено)

Орест-Лютий
Автограф-сесія письменника Ореста Лютого (Антіна Мухарського)

Цими днями, з 22 до 26 квітня, у Києві триває V міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал. Подія відбувається щорічно з 2011 року. Фестиваль стартував напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, що відзначається 23 квітня. Одна з найбільших літературно-мистецьких подій України проходить у Мистецькому Арсеналі.

Про це повідомляє сайт Нова Каховка Online.

Серед гостей фестивалю: Карл Шльогель, Хіроакі Куромія, Карел Шварценберг, Світлана Алексієвич, Яцек Денель, Лідія Осталовська, Станіслав Лубєнський, Луїджі Серафіні, Срджан Срдич, Мілета Проданович, Михайло Пантич, Жан-Люк Утерс, Антуан Аржаковський, Алоїс Нуссбаумер, Сюзанне Шолль, Галя Аккерман, Ульріке Альмут Зандіг, Крістоф Бауер, Петр Грушка та Іветта Еллерова, Петр Чіхонь, Самюель Аккерман, Ілона Поланська, Петр Банков, Мавіл, Томаш Вільманський, Бржетіслав Рихлік, Тобіас Восс, Отар Каралашвілі, Ігор Логвінов, Брюно Дусе, Гай Бартелл, Олеся Здоровецька та інші.

Відвідувачі літературно-мистецткої події
Відвідувачі літературно-мистецької події

Зустрітися з читачами та розповісти про свою творчість приїхали найшанованіші та найтрендовіші українські письменники.

Книгомани можуть відвідати презентації нових книг та проектів, майстер-класи, зустрічі з авторами, дискусії, лекції, публічні інтерв’ю, читання і театральні перформанси.

Чеський стенд CZECH.IN на Книжковому Арсеналі
Чеський стенд CZECH.IN на Книжковому Арсеналі

Відвідувачі виставки-ярмарку художньої, дитячої, non-fiction і мистецької літератури, на якому представлено більш ніж 150 провідних видавництв та міжнародних, культурних партнерів можуть зустрітися з видавцями, поспілкуватися з письменниками, поетами та ілюстраторами, а також придбати книжки з перших рук та отримати автографи видатних сучасників.

Радо приймає відвідувачів також постійний інноваційно-освітній проект Мистецького Арсеналу, майданчик для дітей та підлітків – Арсенал Ідей.

ВСЛ
Презентація книги “Як розмовляти з дітьми про мистецтво” (Видавництво Старого Лева)
Письменник Юрій Андрухович роздає автографи
Письменник Юрій Андрухович роздає автографи

24 квітня Дружина Президента Марина Порошенко, як і тисячі українців, також відвідала Книжковий Арсенал. Інформація про це з’явилась на особистій сторінці Петра Порошенка у соціальній мережі Facebook.

А от сьогодні, в день закриття фестивалю, дружину на Книжковий Арсенал супроводжував і сам Президент. “Головне навіть не книжки, а люди: приємно вразила велика черга – як люди тягнуться до літератури. Емоції винятково позитивні. Придбав багато книжок. Серед них: “Історія Європи”, “Розстріляне Відродження”, “Трилогія. Довженко”, Книга В. Гавела “Листи до Ольги” та інші. Тепер дав би Бог часу їх почитати!” – зазначив Петро Порошенко.