Українці знову тріумфували у низці видів спорту (фото та відео виступів і нагороджень)

Українські спортсмени невтомно тішать вболівальників перемогами та призовими місцями на міжнародних змаганнях. Цими днями українці змогли підкорити теніс, біатлон, бокс, стрільбу з лука, кульової стрільби, синхронне плавання, гандбол. Про це повідобляє кореспондент nk-online.tv з посиланням на прес-службу НОК України та Олімпійської команди.

Відтак український боксер Євген Хитров здобув чергову перемогу на професійному ринзі. У поєдинку проти американця Кеннета МакНіла українець переміг одностайним рішенням суддів. Це вже 13 перемога нашого спортсмена на профі рингу.

Тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею турніру WTA BMW Malaysian Open. У фіналі українка здобула перемогу над представницею Канади Ежені Бушар (6) 6-7(5) 6-4 7-5. Разом з тим, Еліна Світоліна встановила новий національний рекорд, піднявшись у рейтингу WTA на 14 сходинку.

Фінал на зимовому чемпіонаті світу зі стрільби з лука в Анкарі (Туреччина) став українським: нашим спортсменам не було рівних, тому вони ділили золото і срібло між собою. Зрештою золото здобув Георгій Іваницький, а срібло – Сергій Макаревич. Георгій Іваницький – Сергій Макаревич 7:3 (30:29, 29:28, 29:29, 27:30, 29:28).

Українець Сергій Куліш здобув срібло на етапі Кубка світу з кульової стрільби у Бангкоку (Таїланд). У стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3 положень на 50м українець посів 2 місце, показавши результат 456.8.

Абсолютно неочікувано бронзову медаль чемпіонату світу з біатлону здобув Сергій Семенов. Українець показав чудову боротьбу у спринті (0+0) +27.6 і посів 3 місце!

Наталія Москвіна та Марина Кийко посідають 2 місце на етапі Кубка світу зі стрибків на батуті. У синхронних стрибках українки показали результат 46,700, що забезпечив їм срібло.

У командних видах спорту українці теж не пасуть задніх. Запорізький “Мотор” обіграв іспанську “Ла Ріоху” з рахунком 39:37 (21:16). Таким чином, українці виходять в 1/8 фіналу гандбольної Ліги чемпіонів.

Збірна України з синхронного плавання здобула золоті медалі кваліфікаційного турніру з синхронного плавання, а разом з ними й Олімпійську ліцензію у Ріо. Наша команда за сумою технічної та довільної програм посідає 1 місце – 186,7855.