Укренерго припинило ремонт “кримських” ЛЕП

1448439799_661692_w_300Активісти громадської блокади Криму не дають “Укренерго” завершити ремонт електроопори у Херсонській області, – пише “Укрінформ”. 

Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу повідомив керівник прес-служби підприємства Зіновій Буцьо.

“Нині роботи на пошкодженій у Херсонській області електроопорі зупинено, тому що громадські активісти блокади Криму не дають нам завершити ремонт”, – повідомив Буцьо.

За його словами, до сьогодні ремонтна бригада “підвела проводи до встановленої електроопори, змонтувала їх і підняла”.

“Залишилося тільки підвести проводи до ізолятора”, – розповів керівник прес-служби.

Буцьо уточнив, що зараз “ремонтна бригада залишила місце розташування пошкодженої електропори і знаходиться за годину їзди від неї”.

Як додав представник “Укренерго”, учасники блокади висувають політичні вимоги і погоджують свої дії з “керівництвом у Києві”. При цьому він наголосив, що “Укренерго” – не та організація, яка вирішує питання політичного характеру, вона може лише відновити пошкоджені опори.

Нагадаємо, 20 листопада в Херсонській області були пошкоджені електроопори ЛЕП, що постачали електроенергію на територію окупованого півострова. 22 листопада Крим повністю залишився без світла та запровадив надзвичайний режим. 24 листопада “Укренерго” відремонтувало одну з пошкоджених електроопор.