Укренерго: “Ремонтні роботи на лінії “Каховська-Титан” завершено”

Крим7 грудня за підсумками переговорів керівництва міністерства енергетики та вугільної промисловості України та представників силових відомств з керівництвом Меджлісу кримсько-татарського народу було досягнуто домовленості про здійснення завершального етапу робіт з підготовки лінії до подачі напруги, який було виконано після зняття блокади.

Про цю подію повідомляє прес-служба компанії «Укренерго».

У компанії зазначають: “Включення ПЛ 220 кВ Каховська-Титан перш за все поверне нормальну схему живлення до двох районів Херсонської області, які з часу знеструмлення ПС Титан живляться за ненадійною резервною схемою, що неодноразово аварійно вимикалась протягом останнього тижня. По-друге, включення лінії – перший крок до повернення нормальної схеми функціонування ПС Каховська, від якої залежить енергозабезпечення значної частини Херсонської та Миколаївської областей.”

Прес-служба компанії “Укренерго” повідомляє про те, що на цю хвилину роботи на лінії завершено. Про це “ДП «НЕК «Укренерго» сповістило відповідних учасників оптового ринку електроенергії для подальшого прийняття ними у встановленому порядку рішень щодо включення даної лінії.”