Укрпошта забезпечить безперебійність соцвиплат клієнтам, які обслуговувались в банках з держкапіталом РФ

У зв’язку із ухваленим Пенсійним Фондом рішенням про припинення виплат пенсій українським пенсіонерам через банки з російським державним капіталом в Україні, ПАТ Укрпошта з 1 квітня 2017 року в повному обсязі забезпечить їх виплату через мережу своїх відділень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Понад 72 тисячі пенсіонерів, які раніше отримували пенсії в таких банках, зможуть без додаткових зусиль отримувати пенсію вдома або у відділеннях Укрпошти за місцем проживання.

Виплата пенсій, соціальних допомог через мережу Укрпошти здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця. Дата виплати пенсій зазначається у відомості на виплату та повідомляється одержувачу органом Пенсійного фонду, а також працівниками поштового зв’язку при першій виплаті.

Довідково:
– Зазначене рішення ухвалене Пенсійним Фондом на виконання указу Президента України №63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».
– Зазначене рішення стосується клієнтів ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВіЕс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово- інвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ БАНК” та ПАТ “БМ Банк”.
– Отримати пенсію можна у відділенні Укрпошти за місцем реєстрації або її доставить листоноша за вказаною у реєстрації адресою.