Укрзалізниця придбає 50 нових вагонів

Окрім нових вагонів підприємство придбає міжрегіональні поїзди та дизель-поїзди. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив очільник Укрзалізниці Войцех Балчун, коментуючи запуск потяга Інтерсіті+ Київ – Перемишель.

ukrzaliznytsya

Зокрема, пан Балчун зауважив: “Надзвичайно задоволений, що ми нарешті відкрили прямий рейс Київ – Перемишль. Це гарне свідчення, що ми намагаємося бути компанією, орієнтованою на пасажира. Все пройшло добре, про що свідчать відгуки подорожуючих. Вдячний усім, хто причетний до організації цього маршруту у такі стислі терміни. До речі, про нашу орієнтованість на пасажира-сьогодні Крюківський вагонобудівний завод передав до регіональної філії «Одеська залізниця» перші 3 новозбудовані пасажирські вагони з меблями, що трансформуються. (Це умови угоди, далі ці вагони будуть передані на іншу регіональну філію). Наступного тижня завод обіцяє відправити ще три. Усього товариство замовило 13 таких вагонів.
Для Укрзалізниці головне, що після тривалої перерви розпочалось оновлення пасажирських парку. Востаннє компанія купувала пасажирські вагони у 2010 році. У фінплані на 2017 рік ми передбачили придбати півсотні пасажирських вагонів, а також міжрегіональні поїзди та дизель-поїзди. Цілком очевидно, що ми , як компанія рухаємося вперед.”

Мешканцям Херсонщини залишається сподіватися, що наш край входить у плани Укрзалізниці щодо оновлення потягів і маршрутів у південному напрямку. Адже це передовсім туристичний регіон, якому дійсно не вистачає швидкісного і комфортабельного сполучення з рештою областей.

Нагадаємо, нещодавно Укрзалізниця оприлюднила ціни на Інтерсіті+ з Києва до Перемишля.