“Ульотний” випускний у новокаховській школі №3

23 червня у новокаховській школі №3  відбувся “Ульотний” випускний. 19 одинадцятикласників вирушили з аеропорту “Країна дитинства” в “Країну дорослого життя”.

Проводжали їх перша вчителька Ольга Обревко та класний керівник Олена Василькова. Розділити цей вечір разом з випускниками прийшли шановні гості: Олександр Афанасьєв, депутат міської ради, Віктор Замковий, заступник міського голови, Марина Скрипнікова, спеціаліст  міського відділу освіти. Усі вони побажали колишнім учням успіхів у подальшому навчанні, наполегливості, жаги до знань і відкриттів і світлої дороги у доросле життя.

Щирі слова подяки від дітей звучали їхнім батькам, бабусям, близьким родичам. Для вчителів у жартівливій формі випускники підготували сюрпризи. Директор школи Ірина Дубас  вручила одинадцятикласникам атестати як перепустку у доросле життя.

Випускники – змужнілі юнаки та тендітні красуні у вишуканих сукнях – зі сльозами на очах говорили школі “Прощавай!” і дякували вчителям за проведені у цих затишних стінах роки.  А їх підбадьорювали і запевняли: двері рідної третьої школи завжди будуть відкриті для них!