Умови прийняття на військову службу за контрактом

АрміяНовокаховський міський військовий комісаріат проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.

На військову службу за контрактом приймаються: громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби; громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну освіту і не проходили строкової військової служби; військовозобов’язані (у т.ч. жінки), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 50 років – на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу; громадяни, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку.

Соціальні гарантії: можливість вибору місця проходження військової служби та посади; стабільне, без затримок щомісячне грошове забезпечення від 7200 грн. до 15000 грн.; безкоштовне речове забезпечення; соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обов’язкове державне страхування); правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей; можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності; одноразова матеріальна допомога, грошова допомога на оздоровлення при убутті у відпустку (на 30 діб).

Інформація у міськвійськкоматі (Нова Каховка, вул.К.Маркса, 8, каб. №2) та за тел.: 4-26-84, 099-462-30-26.