Умови прийняття на військову службу за контрактом

АрміяНовокаховський міський військовий комісаріат проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України.

На військову службу за контрактом приймаються:

– громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби;

– громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну освіту і не проходили строкової військової служби;

– військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 50 років – на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

На військову служу за контрактом приймаються громадяни які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку.

Соціальні гарантії:

– можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

– стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення від 6500 грн. до 15000 грн.;

– безкоштовне речове забезпечення;

– соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обов’язкове державне страхування);

– правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

– можливість безкоштовного навчання у ВВНЗ та здобуття спеціальності.

Крім того, щороку виплачуються одноразова матеріальна допомога та грошова допомога на оздоровлення при убутті у відпустку (на 30 діб)

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Нова Каховка, вул.К.Маркса, 8, Новокаховський міський військовий комісаріат, каб. №2, тел. 4-26-84. 099-462-30-26.