Унікальна жіноча фотовиставка пройшла в Херсоні

До Дня Незалежності на центральній площі Херсона пройшла фотовиставка «Вишивані історії». Це  20 портретів відомих мешканок Херсона у національному одязі. Героїнями проекту стали волонтерки, поліціянтка, вчителька, лікарка та акторка. Про це повідомляє кореспондент NK-Online.tv.

www.facebook.com/andriy.gordeev

Виставку відвідав і голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Згодом на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пан Гордєєв написав: “Найпрекрасніші, найвродливіші жінки у світі живуть на Херсонщині! І в цьому я в котре переконався, відвідавши фотопроект «Вишивані історії» в межах національно патріотичної акції «Ми – Українці», яка розташувалася просто неба на центральній площі Херсона.”

Експозицію жителям та гостям міста подарувала Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова за підтримки Управління культури Херсонської облдержадміністрації.

“Героїнями проекту стали наші сучасні жінки, які мають активну громадську позицію. Автором світлин є фотохудожник Валентина Моісеєва.

Пам’ятаймо, вишиванка – це наша національна гордість та свідчення національної ідентичності, символ незнищеності українського народу,” – підкреслив очільник Херсонської ОДА.