Унікальний Корсунський монастир

Щороку туристична галузь відкриває для туристів нові напрямки, незвідані локації та унікальні об’єкти, які в результаті масштабної промоції, завойовують увагу любителів подорожей.

На території Новокаховської об’єднаної територіальної громади є багато цікавих туристичних локацій, більшість з яких вже давно стали популярними серед туристів. В той же час, деякі об’єкти поки що залишаються по за увагою гостей нашої громади, маючи при цьому унікальний історичний та туристичний потенціал. До них належить старовинний Корсунський монастир, заснований наприкінці XVIII століття на березі річки Кам’яниха.

25 січня заступники міського голови Сергій Хоменко та Володимир Арнаут разом зі старостою Райського старостинського округу Ігорем Дикухою та головним спеціалістом відділу культури і туризму Богданом Кравчуком здійснили робочу поїздку до Корсунського монастиря.

В рамках зустрічі з настоятельницею монастиря ігуменю Амвросією (Грицюк) було обговорено туристичний потенціал Корсунської обителі, визначено заходи та подальші кроки з його розкриття, обмірковано можливості прокладання туристичних маршрутів із включенням до них монастиря як окремої локації. Обговорення завершилося цікавою екскурсією територією Корсунської обителі, старовинні стіни та будівлі якої створюють атмосферу миру та душевного спокою. Її відчувають не тільки люди, а й птахи, зокрема лелеки, які вподовж багатьох років гніздяться на кам’яній вежі монастиря.

Корсунська обитель – духовна святиня нашого краю, яка одночасно є унікальним туристичним об’єктом, що має всі шанси стати привабливим магнітом для туристів та гостей Новокаховської об’єднаної територіальної громади.

Відділ культури і туризму