УПСЗН запрошує на монетизацію. Прийди і скористайся своїм правом

Впродовж липня поточного року Новокаховське управління праці та соціального захисту населення жвавими кроками співпрацює з отримувачами субсидій з питання прийняття заяв щодо відшкодування невикористаних сум субсидій, внаслідок економії споживачами послуг газо- та електропостачання, які використовувалися для обігріву в опалювальний сезон. 

На сьогодні майже 2 000 мешканців нашої територіальної громади вже скористалися своїм правом на отримання персональної державної премії за розумне використання газової та електричної енергії під час опалювального сезону.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, відтепер перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії.

Спеціалісти управління впродовж серпня 2018 року прийматимуть заяви від субсидіантів, в яких вказуються спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку з банківської установи про реквізити відкритого особистого рахунку.

Прийом заяв від громадян здійснюється:

щодня крім вихідних за адресами:
м. Таврійськ – вул. Гайдара 9,
м. Нова Каховка – вул. Історична 18.

щовівторка та щочетверга за адресою:
смт. Дніпряни – вул. 1-го Травня 7 (у приміщенні Дніпрянської селищної ради).

щопонеділка та щосереди за адресою:
с. Райське – вул. Сонячна 7 (у приміщенні Райської сільської ради).

щосереди за адресою:
с. Обривки – вул. Пушкіна 1 (у приміщенні будинку культури).

УПСЗН запрошує прийняти участь у кампанії з монетизації субсидії і скористатися своїм правом на відшкодування невикористаних сум субсидій.

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за телефоном 5-48-55, 4-55-92.

УПСЗН