Урочисте закриття пришкільного табору «Сонечко»

16червня у Дніпрянській школі відбулося урочисте закриття літнього пришкільного табору «Сонечко».  

Нагадуємо, що табірна зміна тривала з 29 травня по 16 червня, а метою роботи всіх наших педагогів була організація для учнів корисного, культурно-оздоровчого відпочинку. І, як нам здається, реалізувати поставлену мету вдалося на всі 100%.

Протягом 14 днів старша вожата Олена Храпанова разом з іншими педагогами пропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: свята, ігри, подорожі, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше – спілкування. А це все в комплексі – творення міцної шкільної  родини. Кожен табірний день мав свою назву і конкретну програму. Діти прожили цікаві дні бантиків, доброти та ввічливості, спорту та здоров’я, патріота та інші.

Час промайнув дуже швидко. Залунали позивні прощання. А на завершення відбувся святковий концерт з дискотекою, головними дійовими особами якого стали самі діти. Вони співали пісні, танцювали запальні танки.

Загалом, за час роботи табору, діти отримали задоволення і висловили побажання обов’язково зустрітися наступного літа. Табірна зміна закінчилася, але літо тільки розпочалося. Вдалих канікул всім нам!

Старша вожата Олена Храпанова