Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

4 грудня у м.Херсоні відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відмічається 7 грудня. У сесійній залі Херсонської обласної ради зібралися представники депутатського корпусу всіх рівнів, працівники апаратів міських, селищних та сільських рад області. Перед зібранням виступила перший заступник голови обласної ради Тамара Федько. В своєму виступі вона окреслила основні досягнення обласної ради, яка злагоджено працює на благо Херсонщини, подякувала депутатам всіх рівнів за їх самовіддану працю, яка дозволила зберегти громадянський мир та суспільну злагоду у територіальних громадах, мобілізувати їх на захист України, забезпечити розгортання підрозділів Збройних Сил та формувань територіальної оборони на кордоні з тимчасово окупованим Кримом. Про це повідомляє Віктор Васильєв, член Союза журналістів України.

Перед зібранням виступив губернатор Херсонщини Андрій Путілов. В своєму зверненні він наголосив, що обласна влада готова до співпраці з бувшими членами Партії регіонів, які не заплямовані діями з організації Антимайдану. Також він підкреслив, що влада на основі перш за все патріотизму відкрита до співпраці особливо з професіоналами у своїй справі. Принципом формування управлінської команди буде поєднання молоді та досвіду.

З нагоди Дня місцевого самоврядування кращі працівники отримали грамоти Верховної Ради України, Херсонської обласної ради та Державної адміністрації.