Урок мужності у школі №10

Щороку 11 квітня, за ініціативи Організації Об’єднаних Націй,  увесь світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Це пам’ятна дата, яка мала місце 11 квітня 1945 року. Відзначається цей день у всьому світі пам’ятними заходами.

У ЗОШ № 10 (директор Т. Коткіна) класні керівники  10 – А та 9 – А класів  (Асєєва Т.О., Саніна О.П.) провели   урок мужності   з метою :  пам’ятати сторінки минулого. На захід запросили працівника музею Н.  Ільницьку. Нікого не залишила байдужим розповідь Наталії Віталіївни про фашистські концтабори – «машину смерті».  Централізована система фашистських концтаборів призначалася для фізичного знищення цілих народів, в першу чергу, слов’янських, – повідомляє адміністрація навчального закладу.

Про концтабір «Освенцим» переглянули фрагменти кінофільму. Ті, хто залишився в живих, сьогодні згадують  усі ті роки з болем. Біографії цих людей – це справжні уроки Мужності для молодого покоління. Важкий шлях пройшло «покоління війни»  – голод , виснажлива праця, страшні  випробування.  Головне, щоб це більше не повторилося. Сторінки минулого не треба забувати ніколи!  Пам’ятаймо!