Уроки   патріотизму  у Дніпрянській  школі

«Україна –це  Я…» – так називався виховний захід у 5- А класі, що пройшов 15 грудня у Дніпрянській школі. Головною метою було з’ясувати значення понять «патріотизм», «патріот», показати приклади служіння Україні, пояснити, що таке активна громадянська позиція, що означає бути відповідальним за долю Батьківщини, розуміти своє місце у розвитку та становленні країни.DSC03134Яскраво були представлені символи України  (герб, прапор, калина, рушник, український костюм …). Учні 5-А класу декламували вірш « Моя  Україна» учениці 10 класу Дніпрянської школи Руслани Будняк, лауреата обласного конкурсу «Поетичний вернісаж». Родзинка  заходу – відеоролик, створений учнями 5-А класу та вчителями школи Світланою Караван, Аліною Богачук, директором Дніпрянської школи Лілією Микитенко, які дали змістовні відповіді на запитання: « Хто такі патріоти?».

З гордістю учні розповідали про досягнення України та українців, що живуть на Херсонщині. Також своїми  нагородами вразила однокласників Козлова Софія – переможець Міжнародних та  Всеукраїнських змагань з кіокушинкай-карате.

Разом прийшли до висновку, що головне досягнення учнів 5 -А класу – це навчання.

До заходу були дібрані пісні про Україну, які звучали на фоні презентації « Моя країна,все у тебе є». Такі заходи стануть традиційними для нашої школи,  сприятимуть вихованню найкращих патріотичних почуттів учнів.  Завершити  хочу словами з вірша учениці нашої школи Руслани Будняк:

Наша славна Україна, нездоланна, сильна…

             Ворогів ми переможем, бо я не єдина!

             Ціла сім’я українців – могутня родина,

             А за руки візьмемось – єдина країна!
DSC03142 DSC03166

 

Ірина Ремньова, класний керівник 5-А класу Дніпрянської школи