Усик переміг Хука в Суперсерії

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі українець Олександр Усик (13-0, 11 КО) достроково переміг німецького боксера Марко Хука (40-4-1, 27 КО), повідомляє сайт “Znaj.Sport“.

12-раундовий поєдинок завершився достроково: у 10 раунді Усик вибухнув і почав добивати суперника, і рефері зупинив бій.

Бій почався з традиційної розвідки. Перевага Усика проявилася вже з перших раундів: Хук просто не встигав за українцем. Від раунду до раунду Олександр нарощував темп, вкладаючись в удари, і серійно пробиваючи захист Хука. На це Хук міг відповідати лише звичними для себе брудними ударами – по потилиці і ниркам.

У восьмому раунді Усик пробив двійку і підсковзнувся, і німець вдарив лежачого українця. Рефері зупинив бій і зняв очко з Хука.

В останніх раундах перевага Усика була очевидною. І в 10-му раунді після тривалої атаки рефері зупинив бій: перемога технічним нокаутом.

Олександр Усик вийшов до півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії, де зустрінеться з переможцем бою Майріс Бріедіс – Майк Перес.

Поєдинок відбувся в Берліні (Німеччина) в рамках 1/4 фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series).

Бій Усик – Хук пройшов на арені Max-Schmeling-Halle, яка вміщує 10500 глядачів.