Успіх як життєвий пріоритет особистості

21 червня   у  Новокаховському приладобудівному технікумі відбулося заключне спільне засідання психолого-педагогічного семінару та семінару кураторів навчальних груп на тему: «Успіх як життєвий пріоритет особистості» у формі  «круглого столу».

Ведуча “круглого столу” – Петловнюк Л.Д., зав. методичним кабінетом, окреслила теоретичні та педагогічні питання проблеми. В  обговоренні брали участь:  Корж Любов Миколаївна, викладач математики, викладач-методист, Сосницька Валентина Миколаївна, викладач філологічних дисциплін вищої категорії. Вони наголосили,  що з метою створення ситуації успіху чи не  на кожному занятті застосовують елементи інтерактивних технологій. Головне  під час  заняття – зворотній зв’язок, тобто бачення того, як  розуміють    та сприймають  викладача студенти.

Волковська Любов Олександрівна, Забродоцька Ганна Євгенівна, Градинар Раїса Василівна – голови циклових комісій –  розповіли про форми і методи роботи з обдарованими студентами. На конкретних прикладах своїх випускників показали: успішний студент у навчанні  –  успішний зараз у професійній діяльності.

Викладачі продемонструвати вплив конструктивної взаємодії педагогічного колективу на досягнення результативності у вихованні успішної особистості. Окреслили можливі форми і методи навчально-виховної діяльності у формуванні успіху як життєвого пріоритету особистості студента та прийняли  рекомендації для майбутньої  педагогічної діяльності.