Увага! Хлорування водопровідних мереж

КП «Міський водоканал» повідомляє, що сьогодні, 17 травня, з 21.00 до 6.00 18 травня проводитиметься планова профілактична дезінфекція водопровідних мереж Нової Каховки.

В період підготовчих робіт для проведення дезінфекції 17 травня з 15.00 до 23.00 водопостачання мікрорайону «Сокіл» здійснюватиметься з артезіанських свердловин, які задіяні в загальній системі водопостачання міста, але в період максимального водоспоживання в цьому районі можливе пониження тиску воду

17 травня з 23.00 до 6.00 18 травня водопостачання міста буде повністю припинено або подаватися з високим вмістом хлору. У цей час користування водою з водопроводу забороняється.

Рекомендуємо завчасно запастися водою для питних і господарсько-побутових цілей, адже у вищевказаний період вода буде відсутня або подаватися з високим вмістом хлору і користуватися нею категорично заборонено.

Після 6 години ранку 18 травня необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення різкого запаху хлору. У разі тривалого хлорного запаху в питній воді використовувати її можна лише після кипʹятіння.

Адміністрація КП «Міський водоканал»