Увага! Конкурс на здобуття літературної премії ім. А.П.Бахути

БахутаОголошується конкурс на здобуття премії А.П. Бахути у двох номінаціях: «художня література – поезія», «художня література – проза».

Премію імені поета-земляка А.П. Бахути у нашому місті засновано з 2015 року. Засновником літературної премії є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Премія надається у двох номінаціях: «художня література – поезія», «художня література – проза» і передбачає нагородження переможця за кращий художній твір, що відзначається високою літературною майстерністю, яскравими мовними засобами, новизною та вирізняється оригінальністю форм та мотивів.

Премія присуджується щорічно у сумі 5 (п’ять) тисяч гривень (з урахуванням податків) за кожну з двох номінацій за рахунок коштів, передбачених для цього в міському бюджеті.

На здобуття премії щорічно висуваються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Твори надаються в електронному та паперовому вигляді (1 примірник).

Заявка на участь у конкурсі повинна включати: дату, прізвище, ім`я, по-батькові, дату народження, адресу, контактний телефон, назву твору (творів), участь у інших фестивалях, конкурсах (перелічити). Чи друкувався раніше, де саме.

Переможців (автора або групу авторів цілісного художнього твору) визначає компетентне журі. Лауреати літературної премії ім. А.П. Бахути з врученням диплома, встановленого зразка, та грошової частини Премії нагороджуються на День пам’яті поета Анатолія Бахути (01 серпня).

Подані роботи авторам не повертаються, стають власністю організатора і можуть використовуватися ним з  обов’язковим посиланням на автора.

 Твори на здобуття премії необхідно надсилати до 01 червня поточного року за адресою: Літературно-меморіальний музей А.П.Бахути, вул.Шевченка,7, м.Нова Каховка, (05549) 3-64-89; e-mail: muzeumbahuta@mail.ru. Контактна особа Лупашко Тетяна Володимирівна, директор літературно-меморіального музею А.Бахути, тел.(05549)3-64-89.

Більш детальна інформація про Премію  розміщена на офіційному сайті міської ради (Рішення міської ради від 09.04.2015 №1985 «Про затвердження Положення про літературну премію імені А.П. Бахути»). Довідки за тел. (05549)9 05 95.

 Бажаємо успіху!

 

Н. С. Зарудна, заступник начальника відділу культури і туризму