УВАГА! Крадії велосипедів! Можливо вони вкрали і Ваш велосипед!

велосипедЗ приходом весни зростає попит крадіїв на двоколісні транспортні засоби – велосипеди. Як свідчить статистика, велосипед набуває популярності як транспортний засіб серед місцевих мешканців. Водночас він стає предметом крадіжки серед зловмисників у весняно-літній період.

Коли велосипедисти активно використовують цей транспортний засіб, зловмисники спокійно «виходять на полювання» у світлу пору доби. До рук крадіїв потрапляють велосипеди, залишені без нагляду біля будинків, магазинів, на сходових клітках у під’їздах. Адже багато часу і зусиль для цього не потрібно: вкрав, сів і поїхав.

Так і в цьому випадку. Того дня хлопець приїхав за покупками на ринок в місто Нова Каховка і залишив свій велосипед без нагляду, попередньо нічим не закріпивши його. Саме цим і скористався злодій, – розповідають у міському відділі поліції. Днями до чергвої частини Новокаховського ВП ГУНП надійшло повідомлення по тел. “102” від гр. Р.1991 р/н мешканця Таврійськ. Він повідомив, що невідома особа  на  вул. П. Комуни у Новій Каховці, біля ломбарду “Онікс, викрала велосипед заявника. 24-річний громадянин Н. залишив велосипед біля ломбарду, а коли повернувся, двоколісника вже не було.
Вже незабаром поліція затримала чоловіка, який намагався збути викрадене на ринку. . Проходивши повз 30-річний безробітний місцевий житель побачив, що транспорт залишений без нагляду, сів на нього і поїхав. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).Ведеться слідство.
Аналогічна заява надійшла ще від одного новокаховчанина.
Інцедент трапився в районі колишнього “УПТК “, біля магазину ” Дріжді”, по вул. Промисловій. Вкрали ровер марки  “Україна “. Правоохоронці вжитими заходами встановили, що крадіжку скоїв 40-ти річний місцевий мешканець , раніше вже судимий за такі ж злочини. У скоєних злочинах він зізнався.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно). Ведеться слідство.

За матеріалами прес-служби Новокаховського ВП ГУНП