Увага! На Херсонщині погіршення погодних умов

У зв’язку з переміщенням південного циклону 13 січня на території Херсонської області очікується значне погіршення погодних умов – сніг, мокрий сніг, хуртовини.

Про це Суспільному повідомив начальник Херсонського обласного центру з гідрометеорології Юрій Кіріяк.

В Херсоні сніг почне йти 12 січня з 23 години, він буде невеликий, але головна небезпека саме в тому, що буде слизько на дорогах:

“Цей циклон призведе до значного ускладнення руху транспорту. До 20 січня будуть від’ємні температури. 16-17-го буде десь до -12 градусів, 17-20 – близько -5. Очікується, що циклон принесе мокрий сніг і протягом доби він піде на територію континентальної України. 13 січня близько 17.00 сніг перестане йти, але він залишиться на землі – приблизно 2-5 см. Буде ускладнено рух трасою Херсон-Кривий Ріг тощо”.

Щодо погоди на курортах Херсонщини, Юрій Кіріяк сказав наступне:

“Території Азову та Приазов’я будуть під дією циклону найбільше, але температури і близькість до моря не дадуть сніжному покрову бути на грунті. Сніжно буде від Асканії десь до Запорізької, Миколаївської областей. Тобто у Приазов’ї, Генічеську, Стрілковому – там сніг не буде лежати”.

За словами начальника обласного центру з гідрометеорології , 26 січня на Херсонщині знову очікують на сніжну погоду.

“Десь до 20 числа будуть від’ємні температури, з 20 по 23 січня потепліє до +5 – +10, але з 23 по 26 – наступна хвиля холодних температур”.