Увага! Нерест

запрет лова рыбыЗгідно з наказом Херсонрибохорони №13 від 21.03.16 р. з 10 квітня по 15 червня 2016 р. включно оголошено двомісячник з охорони та відтворення рибних запасів у водоймах нижнього Дніпра.
В цей період категорично забороняється ловити рибу будь-якими засобами лову і виїздити на Дніпро та придаткові системи моторними, спортивними й весловими човнами; проводити будь-які роботи, що можуть негативно вплинути на стан нересту й води. Також забороняється будівництво тимчасових споруд, наметових містечок, у системі заплави та на березі Дніпра.
Дозволяється любительський лов риби з берега, на умовах загального використання, однією поплавковою вудкою з одним гачком і спінінгом з дотриманням правил любительського і спортивного рибальства в містах Каховка, Берислав, Нова Каховка, Цюрупинск, Гола Пристань: з набережних в районі міських пристаней, вздовж інших населених пунктів і дачних кооперативів, за винятком нерестових ділянок. Норма вилову становить 3 кг за світовий день (розмір виловленої риби повинен відповідати вимогам Правил любительського і спортивного рибальства).
Поява із забороненим знаряддям лову безпосередньо біля водойм, буде розцінюватись як порушення.
Номер «гарячої лінії»: 095-838-71-10