Увага! Новокаховська ОДПІ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

вакансіяНовокаховська об’єднана державна податкова інспекція оголошує конкурс на заміщення вакантних посад – начальника Високопільського відділення та начальника Нововоронцовського відділення Новокаховської ОДПІ.

Посадовий оклад – 3101 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Перелік документів.

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Освіта  – вища, не нижче ступеня магістра  фінансово-економічного чи юридичного  спрямування, досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на підприємствах, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, знання Конституція України,  Закон України «Про державну службу», Закон України «Про запобігання корупції»,  Податковий кодекс України.

Додаткові вимоги – Лідерство – ведення ділових переговорів; вміння обґрунтовувати власну позицію; досягнення кінцевих результатів. Прийняття ефективних рішень вміння вирішувати комплексні завдання; ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні); вміння працювати з великими масивами інформації; встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів.

Строк  подання документів: 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.