Увага всім: Весна іде! Велосипеди знову в центрі уваги крадіїв

Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів начальник Новокаховського відділу Національної поліції України Віталій Немерець:

Немерец Виталий“УВАГА ВЕЛОСИПЕДНІ КРАДІЇ!!! Можливо вони вкрали і ВАШ велосипед!!!

З приходом весни зростає попит крадіїв на двоколісні транспортні засоби-велосипеди. Як свідчить статистика, велосипед набуває популярності як транспортний засіб серед місцевих мешканців. Водночас він стає предметом крадіжки серед зловмисників у весняно-літній період. Коли велосипедисти активно використовують цей транспортний засіб, зловмисники спокійно «виходять на полювання» у світлу пору доби. До рук крадіїв потрапляють велосипеди, залишені без нагляду біля будинків, магазинів, на сходових клітках у під’їздах. Адже багато часу і зусиль для цього не потрібно: вкрав, сів і поїхав.
Так і в цьому випадку. Того дня хлопець приїхав за покупками на ринок в місто Нова Каховка і залишив свій велосипед без нагляду, попередньо нічим не закріпивши його. Саме цим і скористався злодій. 21.02.2016 року о 14 30 годині до ЧЧ Н-Каховського ВП ГУНП надійшло повідомлення по тел. “102” від гр. Р.1991 р/н меш. м. Таврійськ про те, що 21.02.2016 року в період часу з 14 15 години до 14 20 години н/особа перебуваючи за адресою м. Н-Каховка по вул. П-Комуни біля ломбарду “Онікс” таємно шляхом вільного доступу здійснила крадіжку спортивного велосипеду чорного кольору із рожевими вставками попереду. 24-ти річний мешканець м. Таврійськ залишив велосипед біля ломбарду, а коли повернувся, двоколісника вже не було.
25.02.2016 року було затримано чоловіка, який намагався збути викрадене, шляхом продажу велосипеду на ринку. . Проходивший повз 30-річний безробітний місцевий житель побачив, що транспорт залишений без нагляду, сів на нього і поїхав. Завдяки оперативним та професійним діям співробітників поліції злочин було швидко розкрито.За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).Ведется слідство.
Аналогічна заява надійшла ще від одного Новокаховчанина.
27.02.2016р. о 12-30 хв. по телефону 102 до ЧЧ Н-Каховського ВП ГУНП надійшло повідомлення від гр. М 1951. рн. прож. м. Н-Каховка, про те , що 27.02.2016.р. близько 12-20 год. но. знаходячись в районі ринку ” УПТК ” біля магазину ” Дріжді ” по вул. Промисловій таємно шляхом вільного доступу здійснила крадіжку велосипеда марки ” Україна “. Правоохоронці вжитими заходами встановили, що крадіжку скоїв 40-ти річний місцевий мешканець , раніше вже судимий за такі ж злочини. У скоєних злочинах він зізнався.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно). Ведеться слідство.