Увага! Завтра перевірятимуть регіональну систему оповіщення

1368790551_opoveshenie-naselenija 15 листопада з 14:00 до 14:35 буде проводитися комплексна перевірка регіональної системи централізованого оповіщення із увікненням електросирен та передачею навчальної інформації цивільного захисту по каналам телебачення та радіомовлення (УТ-1, “Скіфія”, “Таврія”).

Варто пам’ятати: повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварій, катастроф, стихійних лих) здійснюється за допмогою проводового, ефірного радіомовлення, телебачення та інших ЗМІ.  звучання попереджувального сигналу “УАВАГА ВСІМ” триває не менше 5 хвилин.  За необхідністю повідомлення повторюються через 10-15 хвилин.

Рятувальники нагадують: при отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій зберігайте спокій, не допускайте паніки. Вимкніть електроприлади, газові плити, приготуйте документи, речі першої необхідності. Сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям  похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця.  Тримайте ввімкненими пристрої радіомовлення і телебачення, Інтернет та надалі дійте відповідно до вказівок місцевих органів цивільного захисту.