В 2015 році обсяг промислової продукції на Херсонщині зменшився на 2,3%

statistyka150

У січні–листопаді 2015р. порівняно з січнем–листопадом попереднього року обсяги промислової продукції в цілому по області зменшились на 2,3%.

Пртое, як повідомляють в Головному управлінні статистики Херсонщини, випуск продукції у листопаді 2015р. порівняно з жовтнем 2015р. збільшився на 5,0%.

Випуск продукції проти січня–листопада 2014р. зменшили підприємства машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Водночас, випуск продукції збільшили підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів, з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів,  з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткoвання, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.