В медамбулаторію Таврійська “завітали” грабіжники

Після цього візиту її завідувачу прийшлось викликати поліцію. Та й не візит це був, а банальний грабіж в нічну пору доби.

Результат пошуку зображень за запитом "грабіжники проникли в приміщення через вікно"Коли працівники амбулаторії №3 загальної практики сімейної медицина, яка розташована в Таврійську, вранці з’явилися на роботу, то тільки й змогли, що констатувати факт зникнення монітору та системного блоку (LG). З цього приводу і відбувся дзвінок до чергової частини Новокаховського відділу поліції.

Як пізніше встановили правоохоронці, проникнення до кабінету, де знаходився комп’ютер, відбулося через вікно. Решіток, звісна річ, на вікнах в амбулаторії не було. Сигналізація відсутня. Ось і шукай тепер вітра в полі.

До речі, викрадена комп’ютерна техніка належить нам з вами. Медичний заклад є комунальною установою. А усе комунальне майно належить громаді. Тому, мабуть, було б варто ставитись до його збереження більш охайно, особливо тим, хто за це відповідає. А відтак, купувати нове обладнання прийдеться за бюджетні кошти, тобто за наші сплачені податки…