В архівному відділі Нової Каховки відбулося засідання експертної комісії

Станом на 1 лютого в архівному відділі Новокаховської міської ради  зареєстровано 129 запитів соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

23 січня відбулося засідання експертної комісії, на якому розглянуто проекти документів, надані установами та підприємствами міста, а саме: номенклатури справ – 158 поз., описи справ постійного зберігання – 15 од.зб., з кадрових питань (особового складу) – 13 од. зб., акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 147 од.зб./19 позицій, інструкції з діловодства та інструкції з діловодства за зверненнями громадян.

30 січня проведено комплексне перевіряння стану діловодства, організації роботи експертної комісії, збереженості архівних документів в Приватному акціонерному товаристві «Завод крупних електричних машин». За результатами перевірки надані консультації щодо покращення організації архівної справи та діловодства.

Л. Сироїжко,    начальник     архівного відділу