В добру путь, новобранці!

 Сьогодні, 11 квітня,   місто провело на строкову службу до лав Збройних Сил України 16 новокаховчан.  Цим юнакам випала честь поповнити лави української армії у нелегкий для нашої держави час. Та без сумнівів, вони впораються з усіма завданнями, пройдуть вишкіл і з цінним багажем знань, досвіду повернуться до рідного міста. 

Саме цього, а ще – успішної служби, міцного здоров’я, сил, наснаги, Божого благословення бажали хлопцям міський голова Володимир Коваленко, капітан першого рангу Військо-морських сил України, директор музею  історії міста Віктор Васильєв,  голова громадської організації воїнів та ветеранів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков.

«Як у дружній українській родині, яка шанує свої традиції, сьогодні  ми всі разом – представники місцевої влади, ветерани, учасники АТО, молодь, тата й мами, друзі і колеги, родичі – проводжаємо і благословляємо вас  на ратну справу. Захищати країну – справа почесна і нелегка, – наголосив, звертаючись до призовників, мер. –  Найперше зичимо вам мирного проходження служби, наполегливості у повсякденному навчанні, здорового глузду вашим  командирам, поваги до статуту армії. Надсилайте листи, смс-ки, дзвоніть, спілкуйтеся. І пам’ятайте, що ми в вас віримо, любимо і чекаємо!».

Творчий дарунок  присутнім на урочистостях подарувала солістка вокальної студії “Джерела” Анна Бубнова.

Після того, як військовий комісар міста підполковник Костянтин Суліменко оголосив наказ міністра оборони про весняний призов, юнаків на ратну службу благословив  секретар Новокаховської єпархії  протоієрей Миколай та вручив кожному Новий Завіт.  Також майбутні захисники отримали подарунки на добру згадку від міського голови та Благодійного фонду «Нова Каховка».