В електротехнічному ліцеї відзначили День Збройних Сил України

У переддень свята  Збройних Сил України, яке ми відзначатимемо 6 грудня, у Новокаховському електротехнічному ліцеї радо вітали наших захисників – як нинішніх, так і майбутніх.

 З вітальними словами до присутніх звернулися директор ліцею Олександра Карпенкова, керуючий справами виконкому Василь Акуленко, ветеран Другої світової Степан Тимофійович Міненко та інші гості. IMG_3083IMG_3094Усі вони, окрім вітань з передсвяттям, давали мудрі настанови молоді, радячи відмовитись від шкідливих звичок, вести здоровий спосіб життя, гартуватись як фізично, так і морально, добре навчатись, аби у майбутньому стати справжніми мужніми захисниками Батьківщини.

Звісно, не могли не згадати у цих стінах і про тих, хто віддав життя за мир і спокій на нашій землі. Світлу пам’ять героїв  присутні вшанували хвилиною мовчання.

 А далі під керівництвом викладача Олександра Дуденка вихованці навчального закладу, розділившись на дві команди і долаючи різні естафети, демонстрували присутнім свою спритність, фізичну підготовку, кмітливість та винахідливість. IMG_3063IMG_3075Оцінювали їх вміння – справжні професіонали: т. в. о. комісара Нової Каховки Віктор Пузанов, командир військової частини А-1836 підполковник Олександр Буглов, заступник командира майор Дмитро Сілка, директор ліцею Олександра Карпенкова, начальник КУ «Трудовий архів Нової Каховки», голова міської спілки жінок офіцерів Олена Сілка. IMG_3077За підсумками  першість здобула команда 101 групи рихтувальників. Та насправді, як і ведеться – перемогли дружба та єднання!

Окрім головних змагань, захоплення викликали у присутніх маленькі боксери, підопічні  заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії Василя Царікова. Хлопці продемонстрували не лише вправні навички, а й неабияку волю до перемоги і справжній спортивний азарт.IMG_3206

Завершилося свято нагородами та приємними сюрпризами. Одним з яких стала новина від директора: кожен учасник змагань за свої старання і небайдужість отримає наприкінці місяця бонус до стипендії, особисто від Олександри Василівни.

IMG_3099 IMG_3114 IMG_3119
IMG_3157
IMG_3133
IMG_3183IMG_3160 IMG_3195IMG_3257 IMG_3198
IMG_3237 IMG_3254