В гостях у новокаховської родини Ромазанових

foto 1 (1)_586x44014 липня радник міського голови Вадим Мерзлов на прохання міського голови Володимира Коваленка відвідав сім’ю Ромазанових.

Про це повідомляє керівник  КП «Новокаховська міська радіоорганізація» Вікторія Деркач.

Це велика, дружна родина новокаховчан, з якою міський голова познайомився під час особистого прийому. Мешкають Ромазанови у Новій Каховці з перших років заснування міста.

Вадим Миколайович завітав до сім’ї  з подарунками для найменших і великим продуктовим набором для всіх. Гостя зустріли з радістю і хвилюванням. Хлопчаки із задоволенням одразу почали розглядати подарунки.

foto 2_586x440

А господиня, Ніна Василівна, показала фотографії і розповіла, як потрапила до Нової Каховки. Адже мешкала у Караганді. Виявляється, спочатку на будівництво приїхали її сестра з чоловіком. А потім вже Ніна, закінчивши школу, завітала до сестри погостювати. Зізнається, що одразу закохалася у Дніпро і молоде місто. І твердо вирішила: «Буду жити тільки тут!».

На той час Ніна Василівна вже була заміжня. Чоловік працював на шахті, але погодився з пропозицією дружини і переїхав за нею до Нової Каховки. Працювали на будівництві Каховської ГЕС, а потім Олександр Григорович влаштувався на НКЕМЗ, де  35 років віддав інструментальному цеху. Він – Заслужений ветеран заводу. Ніна Василівна  спочатку влаштувалася на будівництві Каховської ГЕС, потім прийшла до комбінату комунальних підприємств, де пройшли 36 років її трудового життя – працювала економістом, бухгалтером. Була головним бухгалтером виробничого об’єднання житлово-комунального господарства. П’ятнадцять років працювала у виконкомі у відділі комунального господарства – разом з нині покійним Юрієм Миколайовичем Пятецьким дбали про комунальне господарство міста.  І після виходу на пенсію Ніна Василівна ще 10 років  була головним бухгалтером у міському відділенні ДАІ.

foto 3_586x440

У Новій Каховці в сім’ї Ромазанових  народилися дві доньки, потім з’явилися онуки. І нині тішать серце дідуся і бабусі троє чудових правнуків: в сім’ї однієї доньки підростає десятирічний Сашко, а у другої – Дмитро, якому теж 10 років,  і дев’ятирічний Ярослав, талановиті і веселі хлопчаки. Живуть поряд з бабусею і дідусем, у сусідній квартирі.

Ніна Василівна радіє – адже змалечку діти біля неї. І годувала, і спати вкладала всіх разом, і навчала найкращому. Мабуть тому вже у юному віці хлопці радують своїми талантами. Нині тішиться їх успіхами, завжди відвідує змагання і концерти, в яких беруть участь її талановиті правнуки. Кожен з них вже яскраво проявив свої таланти і уподобання.

Приміром Дмитро – Чемпіон з рукопашного бою, Ярослав відвідує студію бального танцю і захоплюється авіамоделюванням, а Сашко з Ярославом ще й виявляють цікавість до кулінарії – вже можуть самостійно приготувати сніданок, роблять випічку не гірше за мамину.

Ніна Василівна з гордістю показала дипломи і медалі своїх талановитих правнуків.

foto 4_586x440

foto 5_586x440 (1)

А вони тим часом із задоволенням розбирали подарунки – конструктори, які від керівництва міста їм передав радник міського голови Вадим Мерзлов.

foto 6_586x440

Вадим Миколайович запросив родину Ромазанових 16 липня, у неділю, прийти разом з допитливими хлопчаками на міську пристань, куди прибув підшефний катер «Нова Каховка». Ніна Василівна зраділа запрошенню, адже хлопці давно мріяли побачити катер і побувати на ньому. Тож попереду на велику родину чекає цікава екскурсія.