В Херсоні проходить фестиваль Tavria Dance Festival, присвячений 25-річчю незалежності України

Tavria-Dance8-10 квітня 2016 року в Херсоні проходить III міжнародний конкурс спортивного бального танцю Tavria DanceFestival, якому в минулі роки було присвоєно офіційний титул «Світовий Трофей» 2014 і 2015 за версією World Dance Council Amateur League (Аматорської Ліги Всесвітньої ради Танцю, Лондон), передає прес-служба Херсонської ОДА.

Танцювальний конкурс «Таврія-денс» вперше пройшов на Херсонщині в 2014 року. Цього року фестиваль присвячений 25-ій річниці незалежності України та проходить під патронатом Херсонської обласної державної адміністрації.

8 квітня на ТРЦ Фабрика, у рамках фестивалю на ТРЦ Фабрика, у рамках проведення фестивалю TAVRIA DANCE FESTIVAL, відбулося шоу «Ніч зірок» від кращих професійних танцювальних дуетів України та Європи.

Привітати з відкриттям конкурсу всіх мешканців та гостей міста завітала перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

«Сьогодні у нас є надзвичайна можливість отримати насолоду від кращих танцюристів України. Бо саме танець дає ті емоції, які здатні кожну людину зробити щасливою», – наголосила Валентина Січова та побажала присутнім щастя, натхнення та миру.

Як розповів під час брифінгу 9 квітня, суддя міжнародної категорії Всесвітньої ради танців, керівник проекту TAVRIA DANCE FESTIVAL Сергій Францин, цього року зібрався дуже сильний професійний склад учасників та суддів. Участь у конкурсі приймають учасники віком від 3 до 30 років.

«Наступного року планується розширити конкурс, та створити категорії, в яких будуть змагатися учасники від 35-60 років», – зазначив Сергій Францин.

TAVRIA DANCE FESTIVAL 2016 зібрав танцюристів з різних міст України, всього представлено 15 міст. Також у заході взяли участь декілька танцювальних пар з Іспанії та Молдови.

«При підтримці наших партнерів та під патронатом облдержадміністрації ми проводимо втретє цей фестиваль. Дякуючи загальним зусиллям ми здолали всі труднощі, та організували такий масштабний захід», – розповіла організатор 3-х міжнародних змагань TAVRIA DANCE FESTIVAL, президент Херсонського обласного відділення АСТУ, головний тренер СТК Променад Наталія Кузьева.

IMG_1739
Головним призом для переможців змагань стануть річні абонементи до мережі спорт-клубів «Спорт лайф». Для переможців передбачено 20 річних абонементів.

За словами начальника управління культури облдержадміністрації Світлани Думінської, TAVRIA DANCE FESTIVAL цього року присвячений 25-річчю незалежності України.

«Дуже приємно, що на Херсонщині проходить такий гарний фестиваль. Думаю, що він стане гарною традицією та буде відмічати в нашій області і свою 25-річницю», – наголосила Світлана Думинська.

Крім того, під час змагань начальник управління культури облдержадміністрації за активну творчу діяльність, вагомий внесок у розвиток культури Херсонщини та з нагоди 15-річчя утворення, оголосила подяку народному художньому колективу системи Міністерства освіти і науки України хореографічному ансамблю «Радість», який приймав участь у змаганнях фестивалю TAVRIA DANCE.

IMG_1357

9 квітня пройшли класифікаційні та відбіркові змагання для всіх вікових категорій. У вечірньому відділенні, відбулися фінальні змагання кращих танцювальних дуетів з латиноамериканської та європейської програм, змагання в категорії «Дорослі» та Гала-концерт.