За участі новокаховчан відбувся перший тур чемпіонату області з баскетболу серед аматорів

29 квітня відбулася знакова подія в баскетбольному житті Херсонщини. Плідними зусиллями новокаховського “ДЮСК з баскетболу Імпульс” (голова Перетятько В.В.) та Херсонької Регіональної Федерації Баскетболу, стартував перший тур Чемпіонату області з баскетболу серед аматорів.

На участь у чемпіонаті відгукнулися 7 чоловічих команд, серед яких, дві команди “ДЮСК з баскетболу Імпульс” – команда “Автостан” та команда “Будівельник”. Конкуренцію в чемпіонаті нашим командам складуть команди БК Каховка, БК Автоплаза (Херсон), БК Таврія (Генічеськ), БК Гопри (Гола Пристань) та Генічеськ-ДЮСШ.

Перший тур приймав Херсон. Результати туру:

Автостан-Імпульс : БК Гопри  102:47
Генічеськ-ДЮСШ : БК Таврія  75:62
БК Автоплаза : БК Каховка  81:37
БК Гопри : Будівельник-Імпульс  67:41

Кращими гравцями 1 туру стали:
1. Щепкін Андрій (Автостан-Імпульс) – 37 очок за гру.
2. Кілячков Микита (Генічеськ-ДЮСШ) – 20 очок за гру.
3. Черниш Олександр (БК Гопри) – 19 очок за гру.

Наша досвідчена команда Автостан, показала високий рівень гри та подолала відмітку в 100 очок!!! Менш досвідчена, але дуже амбіційна команда Будівельник заявила про себе в грі з БК Гопри, тримавши інтригу та майже рівний рахунок аж до 4 чверті.

Чемпіонат стартував! Другий тур прийматиме Нова Каховка. Велика подяка голові клубу Перетятько Віталію Валерійовичу, за активну підтримку в розвитку клубу та в організації поїздки!