В Херсоні військовослужбовці країни показали зразкову фізичну підготовку

Сьогодні в Херсоні на стадіоні «Кристал» проходить Всеукраїнський турнір: чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з функціонального багатоборства (кросфіт). Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

В змаганнях беруть участь близько 100 військовослужбовців з військових частин різних областей України: Київської, Львівської, Харківської, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Хмельницької та Вінницької.

Яскраве відкриття супроводжувалося прольотом ланки гелікоптерів над стадіоном.

Завдяки позиції голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва щодо підтримання обороноздатності області на високому рівні, проведення цього всеукраїнського заходу на Херсонщині під його патронатом вкотре переконує в цьому. «Проведення змагань з кросфіту Сухопутних військ ЗСУ в Херсонській області – це демонстрація її готовності виконувати нелегку місію південного форпосту України проти поширення російської агресії з боку окупованого Криму. Важливим завданням для влади сьогодні є припинення сепаратистських провокацій,  формування боєздатної армії та створення території миру та безпеки», – наголосив він.

Начальник служби фізичної підготовки і спорту  Сухопутних Військ ЗСУ, полковник Ігор Шлямар розповів, що кросфіт довів свою перевагу і наразі активно впроваджується в систему фізичної підготовки військ ЗСУ, так як дозволяє планомірно удосконалювати фізичну підготовку військовослужбовців: «Більшість учасників змагань виконували свою місію в зоні антитерористичної операції та проявили  мужність і героїзм при захисті держави». Він подякував Андрію Гордєєву за всебічну підтримку у проведенні змагань та побажав спортсменам перемоги.

Також він розповів, що в зоні АТО серед військових активно проводять турніри з футболу та волейболу. Наразі теж заплановано заходи.

Змагання триватимуть до 16.00. Інформація про результати змагань буде розміщена на сайті ОДА.