В Херсонській ОДА презентували інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч»

Презентація зазначеної кампанії відбулась під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика. У рамках заходу були вирішені організаційні питання та поставлені задачі учасникам проекту, повідомляє прес-служба ХОДА.

Під час наради учасників ознайомили із результатами попередньої кампанії, мета якої була підвищити рівень обізнаності учасників дорожнього руху про небезпеку перевищення швидкості задля зміни поведінки водіїв на дорозі.

Кампанія передбачає поширення відео- та аудіороликів, розміщення банерів, плакатів та інших інформаційних матеріалів на Херсонщині, проведення заходів з безпеки дорожнього руху для школярів і студентів.

За словами експерта з комунікацій Сніжани Пушкар, основна мета кампанії – зниження травматизму і смертності на дорогах шляхом проведення інформаційних заходів, а також підвищення обізнаності про ризики, які несе в собі перевищення швидкості.

Також було повідомлено, що кампанія розроблена Міністерством інфраструктури України за підтримки проекту «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні» за фінансування Європейського інвестиційного банку ТА 2015013 UA EST.

Друга інформаційна кампанія триватиме з 18 вересня по 18 жовтня 2018 року та, окрім Херсонської області, охоплюватиме Житомирську, Львівську, Івано-Франківську, Хмельницьку, Харківську області, а також міста Київ та Одесу.