В Корсунській школі пройшла зустріч з воїном-учасником АТО

002

З метою військово-патріотичного, національного виховання та формування в учнівської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей і моралі 1 грудня 2016 року в нашій школі була організована зустріч школярів з воїном-учасником АТО – Єрмолаєвим Олегом Петровичем. За покликом серця 1 лютого 2015 року він вступив до лав ЗС України. В Полтавському навчальному центрі був в числі  найперших  вісімнадцяти добровольців, які мали бути направлені в оточене сепаратистами Дебальцеве для ротації.

Але згодом Дебальцеве було втрачене українськими військами і Олег Петрович був направлений в новостворену артилерійську бригаду великої потужності – 43 – ОАБр.

Разом зі своїми побратимами створили дивізіон із нічого, який 13 червня був відправлений на бойове чергування, а 10 вересня – безпосередньо в зону АТО.

В збройних силах України Єрмолаєв Олег Петрович пройшов шлях від телефоніста до командира відділення та командира взводу управління – начальника зв’язку. З 4 квітня 2016 року уклав контракт на продовження служби в ЗСУ. Зараз знаходиться у черговій відпустці, по закінченні якої знову повернеться до своєї частини в зону АТО.

Олег Петрович розповів учням про щоденний подвиг бійців АТО, про їх фронтові долі, про нелегкі військові будні, про обставини, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва.  Діти ставили питання, які їх цікавили, а Олег Петрович щиро відповідав на них, демонстрував власні фото та відеозаписи. Бесіда пройшла у теплій зворушливій обстановці. Учні 5 класу написали і передали  листи для воїнів АТО, а учні 3 класу намалювали малюнки  та виготовили обереги з побажаннями повернутися живими.

Саме такі зустрічі формують у дітей патріотичне почуття, виховують громадянина патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.

Бібліотекар А.Г. Пишко