Володимир Коваленко запросив голову уряду на відкриття Палацу культури у Новій Каховці

ДКМинулого тижня з робочим візитом на Херсонщині побував прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Керівництво області і міста зустрічало голову уряду в аеропорту «Херсон», де відразу продемонструвало злітно-посадкову смугу, на якій тривають ремонтні роботи, аби приймати літаки вагою до 204 тонн, а також кімнати для пасажирів, новенькі після ремонту.

фото Гройсман среди народа«Молодці, велику роботу виконали», – похвалив В.Гройсман херсонців.

В програмі були відвідини державної морської академії, спілкування з курсантами. Прем’єр завітав до ТОВ «НВП «Херсонський машинобудівний завод», поговорив із трудовим колективом, оглянув жатки, сіялки, трактори і комбайни у складальному цеху.

Під час прес-конференції прем’єр говорив, зокрема, про розвиток морської освіти.

Зазначив, що область має високий інвестиційний потенціал, є потенційним лідером аграрного сектору. Підкреслив, що в рамках фінансової децентралізації цього року бюджет Херсонщини виріс на 50%, що дорівнює 750 млн. грн., до того ж уряд виділив 15 млн. грн. на відновлення зрошувального каналу, що дасть змогу збільшити площу зрошувальних земель на 7 тис. га.

У бюджет на 2017 рік на аграрний сектор знов закладаються кошти. Планується збільшення фінансування дорожньої галузі, готується документація на проекти і тендери, аби у квітні розпочати ремонт доріг.

В.Гройсман звернув увагу на те, що створюється спецкомітет відродження промисловості при Кабміні.Так, на розвиток машинобудування виділяється 5 мільярдів гривень, планується збільшити цифру вдвічі.

Того дня у Новій Каховці відбувалася сесія міськради, тож В. Коваленко попросив депутатів попрацювати плідно, без перерви, аби міг встигнути поспілкуватись із прем’єр-міністром. Найсмішніше: одна з фейкових депутаток пошепки радила своєму «совістливому» однопартійцю, який тільки те й робив, що піднімався на трибуну, мовляв, подовше тягни резину, аби мер не встиг на зустріч… Від себе додамо: нагадати про гроші на субсидії. Отакі вони, ті «опозиціонери»!

І все ж Володимир Іванович мав особисту розмову з В. Гройсманом, якому подякував за те, що Кабінет Міністрів виділив кошти на фінансування профтехосвіти, завершення реконструкції Палацу культури та придбання флюорографу для міської лікарні. Попросив вникнути в проблему виділення коштів на компенсацію субсидій.

Володимир Іванович запросив голову уряду на відкриття оновленого Палацу культури, подякувавши за допомогу не тільки В.Гройсмана, але й голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.