Фестиваль практичної логопедії в Києві відвідав новокаховський фахівець

Днями в м. Києві відбувся Фестиваль практичної логопедії, який з метою збагачення власного досвіду відвідала вчитель-логопед Інклюзивно-ресурсноого центру Новокаховської міської ради Стасюк Дар’я Миколаївна.

Головними партнерами Фестивалю були: видавництво «Ранок», інтернет-магазин логопедичної продукції АРК Ukraine, магазин дерев’яних іграшок ручної роботи, інтернет-магазин розвиваючих іграшок Poznavalka, які не тільки представили на фестивалі свою продукцію, але й охоче надали її для розіграшу серед учасників Фестивалю, програма якого готувалася  учителями-логопедами, педагогами з дефектології та музичними керівниками дошкільних закладів освіти, які демонстрували з власного досвіду, як можна взаємними зусиллями досягти поставленої мети логопеда – навчити дитину правильно, чітко та зв’язно висловлюватись. Були продемонстровані відео матеріали власних занять спікерів, представлена велика кількість засобів роботи щодо розвитку мовлення, проведені тренінги з учасниками Фестивалю прямо в великому конференц-залі Національної академії наук України.

Почесним гостем була Валентина Рожнів, яка відома кожному логопеду України, адже без її посібників важко уявити корекційну логопедичну роботу, тому Дар’я Миколаївна дуже пишається тим, що особисто познайомилась з нею та отримала  автограф на добру та довгу згадку.

Директор ІРЦ Марина Скрипнікова підтримує та заохочує своїх працівників до участі у подібних заходах, вважаючи, що сьогоднішнім успіхам у роботі колективу сприяють: живе ефективне спілкуванням з колегами, отримання нових знань в процесі ознайомлення з науковим та практичним досвідом відомих фахівців, а також заряд позитивних емоцій й  відкриття нових горизонтів в  творчій роботі.