В Мінекології прийнято рішення про проведення конкурсу на посаду керівника природного парку «Нижньодніпровський»

park1

Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 24 березня 2016 року № 114 прийнято рішення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника національного природного парку «Нижньодніпровський».

Нагадаємо, що 25 грудня 2015 року в. о. міністра екології та природних ресурсів Сергій Курикін підписав наказ, яким призначив в. о. директора новоствореного національного парку Ігоря Яковлєва, який працював у секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Таке призначення викликало ряд питань у керівництва обласної державної адміністрації та серед представників екологічної громадськості Херсонщини. Адже визначаючи керівника національного парку, не було проведено процедуру конкурсного відбору, як передбачає чинне законодавство.

Тому директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Попутько зініціював проведення засідання за «круглим столом», під час якого представники місцевої влади, громадської ради при ОДА та науковці обговорили резонансне призначення Мінекології.

Учасниками засідання було вирішено, що важливо відпрацювати зрозумілі й прозорі правила проведення конкурсу на заміщення посади директора національного природного парку «Нижньодніпровський» відповідно до чинного законодавства.