За минулий місяць відсоток використання коштів виріс до 60% (із 45%), а кількість областей, що мають низький відсоток та темпи використання коштів зменшилась до 5 (із 11).

Зокрема, Хмельницька ОДА використала майже 100% коштів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила радник Міністра інфраструктури Олександра Клітіна.

“Безумовний чемпіон у challenge золота яма незважаючи на назву на жаль залишається Рівненська облдержадміністрація – всього 17%.

Ми бачимо безумовний прогрес і все завдяки позиції Міністра Інфраструктури та публічній увазі до цього питання. З початку старту нашого прикольного challenge золота яма на початку літа відсоток використання коштів обласними адміністраціями збільшся у двічі!

Відкритими залишаються питання якості покриття і безпека руху, але над цими питаннями Міністерство активно працює і відповідні законопроекти та постанови було розроблено і подано до Парламенту і Кабінету Міністрів.

Хочу висловити свою публічну підтримку Міністру Інфраструктури. Усі наші ініціативи офісу реформ реалізовуються тільки завдяки його підтримці.

Я не розумію чому у нашій країні замість того щоб розслідувати реальні корупційні справи заважають працювати тим хто реально змінює країну на краще,” – зауважила пані Клітіна.