В Міноборони вшанували пам’ять трьох загиблих внаслідок російської агресії Українських військових

Вчора, 29 листопада, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування Українських героїв, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Донбасі. Про це йдеться на сайті Міноборони.

www.mil.gov.ua

В ранковому церемоніалі вшанування полеглих військовослужбовців взяли участь керівний склад Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України, офіцери та працівники структурних підрозділів, військовослужбовці Київського гарнізону та гості.

Вчора, 29 листопада, Дзвін прозвучав тричі…

Присутні вшанували пам’ять захисників України, хто ціною власного життя виборював волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

У цей день 29 листопада 2014 року загинули двоє мужніх захисників України. Це – солдат БОЙКО Роман Вікторович та молодший сержант ГОРБАНЬ Андрій Вікторович.

У цей день 2016 року загинув молодший сержант СЛОМЧИНСЬКИЙ Максим Олегович, який самовіддано захищав рідну землю від російського агресора.

Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали свої життя за майбутнє України!

Вічна пам’ять Героям! Вічна їм Слава!

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стеллою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

Зала пам’яті — це перший і єдиний великий меморіальний проект в Україні за роки протистояння російській збройній агресії. На стінах Зали пам’яті розміщено таблички з прізвищами військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули впродовж 1992 — 2018 років.

Дзвін Пам’яті виготовлено на пожертви небайдужих громадян.

Спорудження Зали пам’яті здійснено за безпосередньої підтримки Президента — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка.