В Монако презентовано прототип першого українського електрокара

ЕлектрокарАвтівка Synchronous для пасажирських перевезень має футуристичний дизайн, обладнана електричним двигуном та сонячними панелями на даху. Тому майбутні власники зможуть забути про ціни на бензин, адже він просто не знадобиться. Про це повідомляє кореспондент nk-online.tv з посиланням на Electric Marathon.

Розробкою автомобіля займалася компанія Electric Marathon International, яка також виступає організатором відомого щорічного ралі на електромобілях – Електромобільного Марафону зі Львова до Монте Карло.

Synchronous – це особливе й незвичне, нестандартне рішення в світі електричних автівок. Яскравий корпус, екологічно чисті матеріали мають зробити з нього символ нової ери пасажирського перевезення. Інноваційний електричний двигун, сонячні панелі на даху, нові інженерні рішення зроблять пересування на цій автівці найкомфортнішим. Панорамне тоноване вікно й зовнішній вигляд, що нагадує середньовічні карети, дозволяють Synchronous стати ідеальним засобом пересування в місті у якості таксі, шатла для готелів та екскурсійного авто.

синхронус2

Перший український електромобіль Synchronous було офіційно презентовано в Монако на 11-й щорічній конференції щодо екологічного транспорту й відновлюваних джерел енергії EVER 2016.

Предметом для гордості став не тільки прототип електрокара. Унікальний зарядний пристрій для авто також було представлено на виставці в Монако.

Окрім Керівника Фонду Його Світлості Князя Монако Альбера ІІ Бернара Фотр’є на презентації прототипу також були присутні ініціатори розробки цієї автівки й за сумісництвом організатори Електромобільного Марафону 2016 Львів – Монте-Карло: Почесний консул Монако в Естонії, Президент Електромобільного Марафону Юрі Тамм та СЕО Electric Marathon International, Віце-президент Електромобільного Марафону Андрій Білий.синхронус сайт

Організатори Електромобільного Марафону 2016 впевнені, що в найближчому майбутньому стане можливим серійне виробництво цього українського дива. У якості першого випробування можливостей Synchronous автівка відправиться разом з учасниками Марафону і подолає більше 3000 кілометрів дорогами 10 європейських країн. Старт Електромобільного Марафону і перше ралі для Synchronous відбудеться 22 травня на площі Ринок у Львові, а фінішує прототип на Палацовій площі в Монако 3 червня, де відбудеться ще одна офіційна презентація цього українського електрокару.