В нелегкий час випробувань

ВР прийняла постанову №1215-VII від 16.04.14р. «Про заяву Верховної Ради України щодо захисту конституційних прав військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, осіб рядового і начальницького складу та інших працівників органів внутрішніх справ України, які беруть учать у антитерористичній операції, направленій на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, мирного життя українських громадян»
Як зазначено в документі, який підписав голова ВР Олександр Турчинов, Рада України висловлює беззаперечну підтримку військовослужбовцям Збройних Сил України та інших військових формувань, особам рядового і начальницького складу та іншим працівникам органів внутрішніх справ України, які виконують обов’язок із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України і діють на захист конституційних прав та свобод громадян.
Рада зробить все необхідне для правового та соціального захисту всіх, хто брав участь в антитерористичній операції (як учасник бойових дій із захисту Батьківщини), та їх сімей.
Парламент України просить всі державні органи влади та місцевого самоврядування надавати максимальну підтримку учасникам антитерористичної операції із захисту територіальної цілісності і суверенітету країни, захисту мирної праці громадян східних та південно-східних областей нашої держави.
Закликаємо громадян, які мають бажання, у цей скрутний час вступати до лав Збройних Сил України, Національної гвардії та підрозділів Міністерства внутрішніх справ.
Верховна Рада у цей доленосний час випробувань закликає український народ проявити згуртованість та віру в свої сили, патріотизм та звитягу і стати на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.