В Новій Каховці проходить День миру-2021

Сьогодні, 21 вересня, в нашому місті стартували заходи, присвячені темі миротворчості. У сквері біля пам’ятника вчителям за сприяння спеціалістів з фасилітації діалогів з молодіжної організації «СТАН» (Івано-Франківськ) відбувся Діалог про мир.

Висловити своє розуміння поняття миру могли усі, хто бажав. До столу, де розмістилися організатори і учасники дискусії підгодили городяни, запитували про те, що відбувається, і за бажанням відповідали на запитання.

– Ця акція об’єднує всю Україну – з заходу до сходу і півдня. Таким трикутником ми намагаємося показати, що мир не тільки в країні, а й взагалі в світі – це дуже важливе питання. Звичайно, воно є болісним для нас, українців, а також ще й всесвітньою темою для обговорення, – розповіла заступниця начальника відділу культури і туризму Яна Малига.

Своєрідним залученням новокаховчан до миротворчого діалогу стане вистава киргизького театру «Акорд» про події війни в Таджикистані. Відбудеться 24 вересня. Після перегляду вистави заплановані обговорення.