В Новій Каховці більше сотні родин отримали благодійне дитяче харчування для малюків

Минулого вівторка, 18 вересня, в Новій Каховці відбулась раніше анонсована благодійна акція з роздачі безкоштовних наборів білоруського дитячого харчування для малюків «Ложка в долоньці».

Як повідомляє прес-служба Церкви Різдва Христова, яка виступила одним з організаторів цього заходу, в результаті акції більше 100 родин різних соціальних верств населення отримали по 32 баночки натурального харчування для малюків віком до 3-х років. Це, зокрема, родини, що опинились у складних життєвих обставинах, внутрішньо-переміщенні особи, багатодітні, малозабезпечені та інші родини, які були направлені фахівцями соціальних служб міста.

Раніше такі акції вже проводились в кількох населених пунктах Херсонщини, а до Нової Каховки благодійний захід завітав за сприянням єпископа, старшого пастора Церкви Різдва Христова Сергія Вознюка.

Окрім роздачі харчування, для батьків малюків також було проведено тематичний тренінг «Відповідальне материнство». Кваліфікований та досвідчений тренер Херсонського обласного благодійного фонду «Мій дім» Людмила Іванівна Афанасьєва поділилась з матусями знаннями про виховання малят та рекомендаціями по забезпеченню їх повноцінного і здорового розвитку.

Варто додати, що організаторами акції виступили Торгова марка «Ложка в долоньці», Церква Різдва Христова, БФ «Мій дім» та Служба у справах дітей міста Нова Каховка.