В Новій Каховці настає баскетбольна весна

Спортивне життя Нової Каховки  з року в рік  стає все більш різноманітним та насиченим. Поряд з безумовним лідером глядацьких симпатій – футболом, все більшої популярності  набуває баскетбол.

1 квітня  у  ФОК «Гарт» відбувся відкритий весняний турнір Нової Каховки  з баскетболу. Організатором змагань виступила «ГО Дитячо-юнацький спортивний клуб (ДЮСК) з баскетболу «Імпульс» (голова Віталій Перетятько). Змагання проходили за підтримки міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  (начальник Наталія Таран).

Участь у змаганнях брали чоловічі команди міст Нової Каховки, Каховки та Генічеська. Нову Каховку на цьому турнірі представляли дві команди ДЮСК з баскетболу «Імпульс»: «Автостан» та «Будівельник». Головним суддею змагань був Віталій Задирко, секретарем Володимир Філатов.

На відкритті змагань були присутні почесні гості: депутати міської ради Сергій Хоменко, Олександр Афанасьев, заступники міського голови  Нової Каховки Віктор Замковий та Олег Тарабака, команда ветеранів Нової Каховки Анатолій  Непомнящий, Григорій Каневський, Микола  Дзюбенко, директор креативного спонсору ДЮСК «Імпульс» – рекламного агентства «Позитив» Андрій Федоренко.

Змагання  відкрили міський голова Володимир Коваленко, президент федерації баскетболу Херсонської області Андрій Євстратов та голова  ГО ДЮСК «Імпульс» Віталій Перетятько.

Турнір проводився за олімпійською системою. Дві команди господарів зустрілися з командами гостей, а потім переможці півфіналів змагалися за 1-2 місця, а переможені за 3-4.

 

В півфіналах зустрілися пари команд «Автостан» – «Каховка» та «Будівельник» – «Геніческ». В своєму протистоянні «Автостан» з рахунком 60:44 переміг команду «Каховка». «Будівельник» в своєму матчі поступився гостям з Генічеська 23:72. Третє місце розіграли команди «Будівельник» та «Каховка». Рахунок гри за третє місце 35:48 на користь команди «Каховка».

Гра за перше місце між командами «Автостан» та «Геніческ» завершилась з рахунком 94:51 на користь новокаховчан.

Кращим гравцем турніру став Андрій Щепкін, гравець «Автостану» ДЮСК «Імпульс».

Учасники турніру були нагороджені медалями та почесним перехідним Кубком.

Сподіваємось, що баскетбольна весна, яка  стартувала в Новій Каховці цим турніром, переросте в багато різноманітних змагань з цього видовищного та емоційного виду спорту, прихильників якого  в нашому місті багато. Більш докладно про плани розвитку дитячо-юнацького баскетболу  та перспективи розвитку його в Новій Каховці ми розповімо в інтерв’ю з головою ГО ДЮСК «Імпульс» Віталієм Перетятьком та тренером клубу Володимиром Філатовим.

Віктор Васильєв