В Новій Каховці найрозумніші дошкільнята

18 квітня у дитсадку «Соколятко» відбувся міський конкурс «Маленький ерудит», в якому брали участь вихованці з кожного дошкільного закладу Нової Каховки. 

Дітям, які восени підуть до школи, треба було виконати завдання і представити свої вміння. І це вдалося їм на славу! А найбільше поважне журі вразило те, що всі учасники показали високі бали з математики.  Та й таке завдання, як презентація себе як учасника конкурсу взагалі не було складним для «ерудитів». Вони і декламували вірші, і танцювали, і показували номери зі спортивної гімнастики, і навіть розповідали гуморески. Тож кожний з маленьких учасників після підведення підсумків отримав приз – настільну гру, і грамоту.

Під час оцінювання міський голова Володимир Коваленко, який завітав до «Соколятка», щоб підтримати малечу, звернувся до членів журі: «Не забувайте, що вони діти!». Справді було нелегко обрати кращого серед кращих. Та все ж таки найбільше балів отримала Аріна Рубаненко з дитсадочка «Оленка».

Тож наступного року цей дошкільний заклад буде приймати «ерудитів» в своїх стінах. Успіху у цій справі і маленьким учасникам конкурсу, і їхнім вихователям! А до вашої уваги фоторепортаж з конкурсу.