В Новій Каховці презентували новий екскурсійний маршрут

IMG_20160513_165708

13 травня в Новій Каховці стартував ІІІ Таврійський туристичний конгрес. Після офіційних заходів, які проходили в «Казковій діброві», розпочались робочі зустрічі, круглі столи та баркемпи для цільової аудиторії за різними напрямками. Кореспондент нашого видання побував на зустрічі «Неповторний архітектурний стиль Нової Каховки – нова перспективна туристична атракція», де було презентовано екскурсійний маршрут «старим містом».

Завдання маршруту, який було розроблено головним архітектором ТОВ «Проектний центр», головою Новокаховського товариства охорони культурної спадщини Тетяною Євсєєвою, наочно продемонструвати унікальність та неповторність архітектури Нової Каховки.

Більше 20 учасників екскурсії пройшлися міським парком, під новим кутом подивились на головні архітектурні прикраси міста – Літній театр, будівлю виконкому, побували на будівельному майданчику Палацу культури, пройшлися Дніпровським проспектом, вулицею Історичною (раніше Леніна), зазирнули до кількох двориків, де побачили унікальні орнаментальні панно художника Григора Довженка.

IMG_20160513_170123

Завдяки пізнавальній екскурсії від Тетяни Євсєєвої, учасники конгресу зрозуміли, чому Нову Каховку називають «музеєм під відкритим небом». Та Нова Каховка стала відкриттям не лише для приїжджих, але й для її мешканців, яких була більшість на екскурсії.

– Сьогодні я зовсім по-новому відкрила для себе рідне місто, його непересічну історію будівництва. Вперше почула про те, що свою руку до його народження доклало чимало видатних архітекторів та художників. Майже кожного дня проходжу повз ці будинки і вже так звикла до них, що перестала звертати увагу на їх красу. Впевнена, що цей туристичний маршрут перш за все необхідно проводити для новокаховчан! – з захопленням розповідає одна з учасниць екскурсії.

Після екскурсії учасники конгресу зібрались за круглим столом, де обговорили можливі шляхи популяризації, відновлення та збереження архітектурної спадщини Нової Каховки, як серед мешканців, так і серед потенційних туристів нашого міста.